12 komentárov

 • Lentak
  Reply

  Chvalabohu – keď niekto chce, „…aby sme spolu vybudovali…“ – tak myslí Vy budujte a budem si užívať…

 • guliver37
  Reply

  …skuste mu zavolat..nedvihne ani fon,ked vie,ze dlhuje niekomu peniaze…oni vobec nedvihaju fon…su ako tajna prganizacia…k nim sa nedovolate ani keby ste sa potrhali…a ten jeho vydareny tsvbyveduci co nerozumie robote,este ze si vie aspon usulat marijanku:-)))))

 • guliver37
  Reply

  …skuste sa ist opytat ludi na bratislavskej v Poestanoch,kde zatepluju cinziak…tak ten pan Zak,sa tam ani neodvazi prist,lebo by ho tam hned aj zozrali..taka je to firma…stav h….-))))

 • guliver37
  Reply

  …okradaju ludi o penoaze…uz vela ludi od nich poutekalo…zatlkaju jeden druheho a klamu az sa hory ozyvaju…toto nieje firma,toto je bordel…

  • JAJO
   Reply

   guliver bud konkretný koho okradli váž slová su silnééé ,keby boli takí zlí nemali by prácu,ale opak je pravdu nevedia kam skôr skočiť darí sa im !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • jojo
  Reply

  Máme skúsenosti s „firmou Stavhit a jej konateľom p. Žákom. V r. 2013 sem sa presvedčili pri zatepľovaní našej bytovky , čo je to za firmu spolu sa stavbyvedúcim a tak ešte ani v .2014 nie sú vyriešené nedostaky a nevyplatené práce iným dodávateľom firmy.Takže treba si tohoto pána zvoliť za starostu a budete milo „prekvapení“ z jeho seriozneho vystupovania. Zacelý rok nezdvihol telefon, vo firme sa zatajoval, neprišiel vyriešiť ani jeden problém pri zatepľovaní domu, a spolu so stavbyvedúcim, ktorý konal len na jeho príkaz nič nevyriešili a nás ktorí sme tejto firme zaplatili zostali len oči pre plač z nedostatkov na dome.Tak prosím skúste si preveriť serioznosť nielen firmy ale hlavne jeho konateľa. Stáť na poste primátora je pre tohto pána odvahou !!!!!!! Nech zvíťazí zdravý rozum občanov Hlohovca.

Môžete použiť HTML značky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>